top of page

RUMUNIA FREE TOUR
14-23.07.2023

Odwiedź z nami najpiękniejsze trasy motocyklowe Europy.W sezonie 2023 zapraszamy Cię na 10 dni Rumuńskiej przygody!
ZOSTAŁY 2 WOLNE MIEJSCA

 

Zaplanowaliśmy 4000 km niezapomnianych wrażeń, oraz:

👉Przejazd Trasą Transfogarską (2034 m.n.p.m),

👉Zwiedzanie zamku Hunedoara,

👉Zwiedzanie Kopalni Soli Salina Turda,

👉Przejazd legendarną Transalpiną (2145 m.n.p.m),

👉Zwiedzanie Zamku Bran,

👉Wizyta na zaporze Lotru-Ciunget,

👉Przeom rzeki Dunaj - Żelazne Wrota,

👉Przejazd drogą 7C,

👉Zwiedzanie Băile Herculane.

Na powrocie:

👉Nocne zwiedzanie Debreczynu,

👉Nocne zwiedzanie Krakowa.
 

Dzień 1.

Wyruszamy z Gdańska do Nowego Targu.

Na trasie biegnącej autostradą A1 będziemy ustalać poszczególne punkty zbiórki dla uczestników z różnych regionów kraju. Pierwszą noc zaplanowaliśmy u podnóża Tatr. Taka lokalizacja umożliwi sprawny start kolejnego dnia w dalszą część naszej wyprawy.

Dzień 2.

Ten dzień traktujemy typowo transferowo. Choć nie zabraknie pięknych widoków w trakcie przejazdu przez Słowackie Tatry. Punktem docelowym jest ****Hotel w Rumuńskiej miejscowości Klużne-Napoka.

Pokonamy tego dnia 540 km.

Dzień 3.

Z Kluż-Napoka jedziemy zwiedzać Zamek w Huneadorze. Trasa do niego będzie prowadziła przez lesiste góry Apuseni, zwane Rumuńskimi Bieszczadami. Następnie Udajemy się do miejscowości Băile Herculane na południu kraju, gdzie spędzimy 2 noce. Nie zabraknie tego dnia krętych górskich odcinków dróg nr 75, 74 i 66A. Przejedziemy 420 km do uzdrowiska Băile Herculane. Miejsce to od czasów rzymskich znane jest z swoich gorących źródeł. Temperatura wody dochodzi w nich do 65'C.

Zatrzymamy się tu w Hotelu ****Verseay na 2 noce.

 

Dzień 4.

Naszym celem będą Żelazne Wróta nad Dunajem. Jest to najdłuższy i najgłębszy przełom tej rzeki, a wysokość wapiennych ścian dochodzi do 800 m. Przed miejscowością Orsova zobaczymy wykuty w skale nad brzegiem rzeki pomnik Decebala o wysokości 42,9 m. Był on ostatnim królem Daków, którzy długie lata opierali się Rzymianom. Do hotelu wrócimy po przejechaniu 250 km.

1o Veliki Kazan
4o Veliki Kazan
3o Veliki Kazan
4 6 Hotel
2o Veliki Kazan
5 6 Hotel
5o Veliki Kazan

Dzień 5.

Opuszczamy Hotel ****Verseay i kierujemy się w najwyższe partie Karpat. Czekają nas legendarna Transalpina. Po przejechaniu 300 km dotrzemy do Sybin gdzie wieczorem czeka nas kolacja integracyjna.

Dzień 6.

Tego dnia pokonamy legendarną Trasę Transforgarską w obu kierunkach. Obiad zjemy w gustownej górskiej restauracji.

Tego dnia przejedziemy 280 km.

Dzień 7.

Naszym celem tego dnia będzie Zamek Bran potocznie określany zamkiem Hrabiego Draculi. Oczywiście trasa do niego prowadzić będzie Rumuńskimi wioskami i bocznymi trasami.

Do pokonania mamy 280 km.

Rumunia Free Tour MotoTrek 2
Rumunia Free Tour MotoTrek 5
Rumunia Free Tour MotoTrek 7
Rumunia Free Tour MotoTrek 3
Rumunia Free Tour MotoTrek 4
Rumunia Free Tour MotoTrek 6

Dzień 8.

Opuszczamy Rumunię, ale na trasie odwiedzimy niesamowitą Kopalnię Soli Turda.. Wieczór poświęcimy na odkrywanie smaków Węgier w miejscowości Debreczyn. Przejedziemy 400 km.

Dzień 9.

Trasa Debreczyn - Kraków liczy  430 km. Przemierzając Słowację nacieszymy się tatrzańskimi widokami i winklami. Nocleg zaplanowany mamy w ***Hotelu w centrum Krakowa. Wieczorem nie zabraknie wyjścia na starówkę i chwili na podsumowanie naszej podróży w jednym z urokliwych pubów. 

Dzień 10.

Z Krakowa wyruszymy ok. 10:30. Trasa wiedzie  autostradą A4 i dalej  A1 ruszymy do Gdańska. Tak ułożona trasa pozwoli każdemu odbić w stronę domu na dogodnym dla niego odcinku drogi.

2 Kraków starówka MotoTrek
Kraków starówka MotoTrek
Tatry słowackie MotoTrek
Jura_Krakowsko_Czestochowska_na_motocykl
Kazimierz-Kraków MotoTrek

Wybieramy zawsze sprawdzone hotele ***i****.

Wszystko po ty by zapewnić Wam wypoczynek na najwyższym poziomie.

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 9 noclegów ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe, za dopłatą możliwy jest nocleg w pokoju jednoosobowym), imprezę integracyjną, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.
Grupa będzie liczyć maksymalnie 12 motocykli.

 

Ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym.

Ubezpieczenie NNW 15 000 pln i Kosztów Leczenia w tym Covid 20 000 euro działające poza granicami RP.

Płatność możliwa jest w 3 ratach.
Koszt wyjazdu to:
- w przedsprzedaży do 31.01.23 - 4650 zł kierowca,

                                                                    4250 zł pasażer, 
- w przedsprzedaży do 30.04.23 - 4950 zł kierowca,
                                                                      4550 zł pasażer,
- regularna cena sprzedaży od 01.05.23 - 5250 zł kierowca,
                                                                                      4850 zł pasażer.

Za dopłatą dostępne są:
-pokoje jednoosobowe - 1600 zł
-ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Podróży,
-rozszerzony pakiet ubezpieczenia turystycznego.

W przypadku płatności w ratach należy doliczyć kwotę 50 zł.

Raty płatne są:

1 - w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

2 - do 130 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

3 - do 65 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.

„Regulamin FREE TOUR: Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki. Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i doborze hoteli mając na uwadze zachowanie najwyższej jakości realizowanego wyjazdu.””

bottom of page