top of page

17-21.08.2022
TAJEMNICZY DOLNY ŚLĄSK

Zapraszamy Cię na wyprawę Tajemniczy Dolny Śląsk Free Tour.

Zaplanowaliśmy 5 dni niesamowitej zabawy, zwiedzania i 1600 km przepięknych tras Kotliny Kłodzkiej i Gór Sowich.


Zwiedzimy najciekawsze zakątki i zamki, twierdze i nazistowski kompleks Riese - Podziemne Miasto Osówka. 
Czekają na nas 3 noclegi w ekskluzywnym resorcie

w Zieleńcu (ośrodek z basenem i centrum SPA) i 1 noc na powrocie w  ****hotelu na wrocławskiej starówce.

 ZOSTAŁY 3 WOLNE MIEJSCA 
 

OFERTA LAST MINUTE NA STATTNIE MIEJSCE:

2200 zł, regularna cena 2500 zł

Oszczędzasz 300 zł

W programie:
-Zamek Książ i jego podziemia,
-Podziemne Miasto Osówka,
-Punkt widokowy na Skałach,
-Twierdza Kłodzka i chodniki minerskie,
-Trasy Gór Sowich,
-Droga 100 zakrętów,
-Wypoczynek w górskim kurorcie w Zieleńcu,
-Impreza integracyjna,
-Nocne zwiedzanie Wrocławia.

Dzień 1.

To najdłuższy odcinek naszej wyprawy.

Trasa Gdańsk - Zieleniec 560 km.

Na trasie ustalimy punkty zborne dla uczestników z innych regionów kraju.

Przelot zaplanowany jest przez Toruń, Inowrocław, Jarocin.

Po tak długim dniu rozgościmy się w hotelu z basenem i strefą SPA. Wszystko by szybko zregenerować siły na kolejne dni naszego tripu.

Dzień 2.

Kręte drogi historycznych odcinków Radu Dolnośląskiego usatysfakcjonują każdego motocyklistę. Oprócz jazdy zwiedzimy Twierdzę Kłodzką, która jest największym i najlepiej zachowanym tego typu obiektem w kraju. Niewątpliwą atrakcją jest szlak wiodocy dawnymi chodnikami minerskimi. Po powrócimy do hotelu, czekać będzie na nas wieczorna impreza integracyjna i tradycyjna już beczka piwa.

Dzień 3.

Góry Sowie towciągające trasy motocyklowe, ale też miejsce które rozpala wyobraźnie wszystkich poszukiwaczy skarbów i przygód. To właśnie tu powstawał nazistowski kompleks Riese będący największą inwestycją III Rzeszy. Odwiedzimy Podziemne Miasto Osówka by uchwycić kawałek tej historii. Na trasie odwiedzimy także punkt widokowy na Skałach.

Dzień 4.

Opuszczamy Zieleniec by udać się do Wrocławia.

Nasza trasa będzie biegła przez ,,Trasę 100 Zakrętów”, a najważniejszym punktem będzie Zamek Książ. Jest to 2 co do wielkości zamek w Polsce, ale chyba najbardziej malowniczy. Na swoją siedzibę upatrzył go też sobie Adolf Hitler. Zamek miał stanowić integralną część kompleksy Riese. Podczas zwiedzania i tu odwiedzimy podziemia wybudowane przez niemców. Wieczorem zakwaterujemy się w ****Art Hotelu, zlokalizowanym na wrocławskiej starówce. Jest to idealna opcja by wieczorem odwiedzić najlepsze pubu stolicy Dolnego Śląska.

Ostatniej nocy to zawsze dobry pomysł.

Dzień 5.

Trasa z Wrocławia do Gdańska liczyć będzie 450 km.

Ominiemy trasy szybkiego ruchu w pierwszej części wyjazdu jadąc przez miejscowości takie jak Milicz, Jarocin, Strzelno. Po dojechaniu do Torunia skorzystamy z A1. Powrót i zakończenie naszej wyprawy planujemy na godzinę 20:00.

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 4 noclegi ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe, za dopłatą możliwy jest nocleg w pokoju jednoosobowym), grill party drugiej nocy, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.
Grupa będzie liczyć maksymalnie 15 motocykli.

 

Ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym.

 

Płatność możliwa jest w 2 ratach.
Koszt wyjazdu to:
- w przedsprzedaży do 30.06.22 - 2200 zł kierowca,

                                                                      2200 zł pasażer, 


- regularna cena sprzedaży od 01.07.22 - 2500 zł kierowca,
                                                                                      2200 zł pasażer.

Za dopłatą dostępne są:
-pokoje jednoosobowe - 650 zł
-ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Podróży,
-rozszerzony pakiet ubezpieczenia turystycznego.

W przypadku płatności w ratach należy doliczyć kwotę 50 zł.

Raty płatne są:

1 - w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

2 - do 40 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.

„Regulamin FREE TOUR: Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki. Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i doborze hoteli mając na uwadze zachowanie najwyższej jakości realizowanego wyjazdu.”
tAJEMNICZY dOLNY śLASK belka.jpg
Twierdza Kłodzko 1
Twierdza Kłodzko 4
Twierdza Kłodzko 2
Twierdza Kłodzko 5
Twierdza Kłodzko 3
Zamek Książ 1
Zamek Książ 2
Zamek Książ 5
Zamek Książ 3
Zamek Książ 6
Zamek Książ 4
Skalny Zamek Sloup Czeski Film MotoTrek
wrocław
bottom of page