top of page

Zapraszamy na Karnawałowe MotoTrekowanie po Godzinach 20.01.24, czyli spotkanie motocyklowych turystów przy kuflu piwa i dobrych przekąskach. Będzie okazja by w luźnej atmosferze porozmawiać o przebytych kilometrach i wysłuchać opowieści naszych globtroterów. Tym razem usłyszymy opowieść o chwilami ciągle dzikiej i niezwykle pięknej Albanii. O Górach Przeklętych, Bajecznej Riwierze i świetnej kuchni.

 

Marcin uraczy nas historią wyprawy do Turcji latem 2023. Wyjazd w 5 motocykli z Gdańska na kołach. Usłyszymy o trasie, przygodach, ciekawych miejscach oraz jak się przygotować na taki wyjazd.

Partnerem listopadowego MotoTrekowania jest autoryzowany dealer 

KTM 3City który ufundował nagrodę w postaci motocykla na KTM weekend. Nagroda zostanie rozlosowana wśród uczestników naszego styczniowego spotkania.

Spotykamy się w Gdańskim pubie LOFT(ul. Młyńska 15) o godzinie 16:45. Knajpa znana jest z szerokiego wyboru piw kraftowych i rewelacyjnych burgerów.

Ze względu na kameralny charakter pubu liczba miejsc w lokalu jest ograniczona, więc obowiązują zapisy. Przy zapisie obowiązuje wpłata 35 zł, dzięki temu uczestnicy otrzymają 1 napój (do wyboru piwo/herbata/kawa) i przekąski. 

mototrekowanie po godzinach.jpg
bottom of page