top of page

Zapraszamy na  MotoTrekowanie po Godzinach 11.03.23, czyli spotkanie motocyklowych turystów przy kuflu piwa i dobrych przekąskach. Będzie okazja by w luźnej atmosferze porozmawiać o przebytych kilometrach i wysłuchać opowieści naszych globtroterów. Aga przedstawi relację ze swojej  samotnej wyprawy trasami Bośni i Hercegowiny:

"O podróży przez Bośnię na zaplanowanym spontanie, jak należy pic kawę po bośniacku i czy nie lepszy jest sok z granatów opowiem ja."

 Drugim prelegentem będzie Filip, który opowie o wyprawach do Rumuni i dla czego Rumunia Ciorbą stoi. O czym należy pamiętać by dobrze się bawić i czym nie karmić niedźwiedzi!

Partnerem styczniowego MotoTrekowania jest autoryzowany dealer Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Yamaha - Baltic Motors

, który ufundował nagrodę w postaci motocykla na weekend. Nagroda zostanie rozlosowana wśród uczestników naszego styczniowego spotkania.

Baltic Motors logo z markami.jpg

Spotykamy się w Gdańskim pubie LOFT(ul. Młyńska 15) o godzinie 16:45. Knajpa znana jest z szerokiego wyboru piw kraftowych i rewelacyjnych burgerów.

Ze względu na kameralny charakter pubu liczba miejsc w lokalu jest ograniczona, więc obowiązują zapisy. Przy zapisie obowiązuje wpłata 35 zł, dzięki temu uczestnicy otrzymają 1 napój (do wyboru piwo/herbata/kawa) i przekąski. 

mototrekowanie po godzinach.jpg
bottom of page