top of page

UBEZPIECZENIA

NNW i KL

Uczestnicy wyjazdów organizowanych przez MotoTrekpl podczas których przekraczana jest granica RP  są ubezpieczeni w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna w zakresie NNW i KL (w tym covid).
Uczestników wyjazdów zagranicznych obejmuje pakiet
Travel Standard Ekonomiczny. Zakres ubezpieczenia w nim wynosi:
NNW 15 000 pln,
Kosztów Leczenia w tym Covid 20 000 euro,
BP 1100 pln.

Za dopłatą uczestnik wyjazdu może podnieść wartość ubezpieczenia na wyższe pakiety Signal Iduna. Także uczestnicy wyjazdów krajowych mogą opcjonalnie skorzystać z przedstawianych pakietów ubezpieczeń:

Travel Standard Komfortowy. Zakres ubezpieczenia w nim wynosi:
NNW 20 000 pln,
Kosztów Leczenia w tym Covid 45 000 euro,
BP 1500 pln,
OC 35 000 euro.

Travel Standard Prestiżowy. Zakres ubezpieczenia w nim wynosi:
NNW 35 000 pln,
Kosztów Leczenia w tym Covid 70 000 euro,
BP 2500 pln,
OC 60 000 euro.

Przed wyborem polisy zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. W tym celu prosimy o pobranie pliku PDF.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI Z IMPREZY

Dzięki temu ubezpieczeniu nie musimy się martwić że w przypadku choroby lub nieszczęśliwego wypadku opłacona wycieczka nam przepadnie i nie odzyskamy zainwestowanych środków. W takiej sytuacji Signal Iduna zrekompensuje ubezpieczonemu wpłacone na poczet wyjazdu środki. Koszt polisy uwzględniającej zachorowanie na Covid zaczyna się już od 4,5% wartości wyjazdu, a z wariantem obejmującym kwarantannę od 5,31% wartości wyjazdu.

WAŻNE

Tą opcjonalną polisę można zawrzeć tylko do 6 dni od daty widniejącej na umowie uczestnictwa w imprezie turystycznej której dotyczy polisa.

Przed wyborem polisy zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. W tym celu prosimy o pobranie pliku PDF.

bottom of page