top of page

W KILKU SŁOWACH

O nas

DSC_5166..JPG

Od ponad dekady z powodzeniem realizujemy eventy dla branży motoryzacyjnej.

Możemy pochwalić się organizacją imprez dla salonu Harley-Dawidson Liberator Warszawa. Szkoleń i konferencji dla sieci warsztatów samochodowych EuroWarsztat -Group Auto Union.

W roku 2015 nasze działania skoncentrowały się na rynku trójmiejskim. Zrealizowaliśmy liczne Dni Otwarte, prezentacje nowych modeli. Zorganizowaliśmy wyjazdy dla klientów motocyklowych salonów Harley-Davidson, Ducati, Triumph, Yamaha, Aprilia, Moto Guzzi. Kampanie społeczne - ,,Świeć przykładem”. Imprezy inaugurujące otwarcie nowych salonów, jak i okolicznościowe eventy dla klientów VIP.

Specjalizujemy się w organizacji turystyki motocyklowej i eventach dla motoryzacji. Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego jak i korporacyjnego. Z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły podchodzimy do każdego projektu.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.

Gwarancji ubezpieczeniowych udziela nam towarzystwo Signal Iduna.

 

Zapraszamy do współpracy!

MotoTrekpl

Gwarancja ubezpieczeniowa MotoTrek 2024.jpg
bottom of page