top of page

Free Tour
KRAINY TYSIĄCA JEZIOR
14-16.10.2022

Zapraszamy Was na Free Tour Krainy Tysiąca Jezior 2022.
Przygotowaliśmy 1200 km niezwykłych malowniczych tras najciekawszych zakątków Mazur i nie tylko.

Październik to idealna pora roku by zapuścić się w ten region kraju.
Drogi są już opustoszałe, a do tego różnorodna przyroda zachwyca swym pięknem, kręte mazurskie trasy 
zapraszają do jazdy.


Aby wyjść na przeciw uczestnikom naszej wyprawy z wszystkich regionów kraju zaplanowaliśmy 2 punkty zborne podczas tego wyjazdu. Są to Gdańsk i Olsztyn.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dzień 1.
Pierwszy dzień jazdy to zwiedzanie Wilczego Szańca, czyli kwatery Adolfa Hitlera podczas II Wojny Światowej. Następnie Skierujemy się w stronę Hotelu gdzie czekać będzie na nas basen, sauna i wieczorny Grill Party. Droga licząc od Gdańska będzie wynosiła 307 km.

Dzień 2.
Zaplanowaliśmy sporo ciekawych miejsc na trasie.
Odwiedzimy Polskie Termopile, czyli pole chwalebnej bitwy pod Wizną. Dalej odwiedzimy Narwiański Park Narodowy z jego magicznymi rozlewiskami. Następnie zwiedzimy Zamek w Tykocinie, który ma niezwykle bogatą historię. Nadmienimy że tu Król August II ustanowił Order Orła Białego.

Pokonamy tego dnia 336 km.

Dzień 3.

Czekają na nas malownicze, krajobrazowe drogi wzdłuż północnej granicy. Dotrzemy nimi do mostów w Stańczykach. Są one najwyższą tego typu konstrukcją w kraju. Kolejnym punktem trasy będzie piramida w Rapie wzniesionej w latach 1795-1811. Przejedziemy tego dnia ponad 500 km

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 2 noclegi ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe, za dopłatą możliwy jest nocleg w pokoju jednoosobowym), grill party pierwszej nocy, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.
Ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym.

Koszt wyjazdu:

- w przedsprzedaży do 30.06.2022 to:

>1300 zł kierowca,

>1100 zł pasażer,

- w przedsprzedaży do 31.08.2022 to:

>1500 zł kierowca,

>1200 zł pasażer,

- w sprzedaży 0d 01.09.2022 to:

>1700 zł kierowca,

>1300 zł pasażer.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.


Regulamin FREE TOUR: Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki.

Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i doborze hoteli mając na uwadze zachowanie najwyższej jakości realizowanego wyjazdu.”

bottom of page