top of page

24-28.07.2024

Zapraszamy Cię na Free Tour po Saksońskiej i Czeskiej Szwajcarii.

Zaplanowaliśmy 5 dni niesamowitej zabawy,

zwiedzania i 2000 km przepięknych tras.

ZOSTAŁY 2 WOLNE MIEJSCA


Zwiedzimy najpiękniejsze zakątki i zamki w dolinie Łaby zarówno po Niemieckiej jak Czeskiej stronie rzeki. Odwiedzimy jaskinie motocyklową Piekielne Doły i Skalne Miasto (zachodnią część kompleksu, nie odwiedzany podczas Czeskiego Filmu).
Czekają na nas 3 noclegi w ekskluzywnym resorcie

w Świeradowie-Zdroju (ośrodek z basenem i centrum SPA) i 1 noc na powrocie w  Wrocławiu, gdzie czeka nas wieczorne zwiedzanie starówki.

W programie:
-Zamek Konigstein,
-Most Bastei,
-Góra Jested,
-Diabelskie Głowy,
-Kokořínsko,
-Zamek Kokorin,
-Český Ráj,
-Zamek Trosky,
-Skalne Miasto,,
-Punkt widokowy Belveder,
-Piekielne Doly,
-Pekarona Brana,
-impreza integracyjna,
-nocne zwiedzanie Wrocławia.

Dzień 1.

To najdłuższy odcinek naszej wyprawy.

Trasa Gdańsk - Świeradów-Zdrój 580 km.

Na trasie ustalimy punkty zborne dla uczestników z innych regionów kraju.

Przelot zaplanowany jest przez Toruń, Poznań, Leszno, Legnicę.

Po tak długim dniu rozgościmy się w hotelu z basenem i strefą SPA. Wszystko by szybko zregenerować siły na kolejne dni naszego tripu.

Dzień 2.

W całości spędzimy w Szwajcarii Niemieckiej i Czeskiej. Zwiedzimy powstały ponad 400 lat temu i nigdy niezdobyty Zamek Konigstein. Odwiedzimy zachwycający Most Bastei i niesamowitą punkt widokowy Belveder. Kręte drogi usatysfakcjonują każdego motocyklistę. Po przejechaniu 300 km powrócimy do hotelu, gdzie czekać będzie na nas wieczorna impreza integracyjna.

Dzień 3.

Pierwszym punktem tego dnia będzie wjazd na górę Jested z której rozpościera się niesamowity widok. Droga na jej wierzchołek jest niezwykle malownicza i daje przedsmak wysokogórskich dróg. Następnie czeka nas wizyta na kawę w Piekielnych Dołach, czyli jaskini motocyklowej. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce będące mekką motocyklistów w Czechach, nasze motocykle zaparkujemy w najprawdziwszej jaskini. Dalej udamy się do Parku Kokořínsko, gdzie zwiedzimy Zamek Kokorin, a po drodze odwiedzimy słynne Diabelskie Głowy. Kolejny park na naszej trasie to Český Ráj gdzie odwiedzimy Zamek Kost i Trosky. Po przejechaniu 330 km wrócimy do hotelu.

Szwajcaria Saksońska i Czeska 28
Szwajcaria Saksońska i Czeska 24
Skalny Zamek Sloup Czeski Film MotoTrek
Szwajcaria Saksońska i Czeska 27
Szwajcaria Saksońska i Czeska 25
Szwajcaria Saksońska i Czeska 22
Szwajcaria Saksońska i Czeska 29
Szwajcaria Saksońska i Czeska 26

Dzień 4.

Opuszczamy Świeradów by udać się do Wrocławia.

Nasza trasa będzie biegła przez ,,Zakręt Śmierci” pod Szklarską Porębą, dalej skierujemy się na malownicze przejście graniczne w Jakuszycach by po Czeskiej stronie kontynuować drogę malowniczą i pełną winkli drogą nr 14.

Po minięciu Trutnov udamy się do zachodniej części

Skalnego Miasta (niezwiedzanego podczas Czeskiego Filmu).

W dalszej części przejazdu zachwycać nas będą drogi

Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich. Przejedziemy tego

dnia 230 km. Wieczorem zakwaterujemy się w Wrocławiu. Jest to idealna opcja na zakończenie intensywnego wyjazdu i by wieczorem odwiedzić najlepsze pubu stolicy Dolnego Śląska.

skalne-miasto-czechy_1080_1000
P8210146
skalne miasto 2
Skalny Zamek Sloup Czeski Film MotoTrek
wrocław

Dzień 5.

Trasa z Wrocławia do Gdańska liczyć będzie 450 km.

Ominiemy trasy szybkiego ruchu w pierwszej części wyjazdu jadąc przez miejscowości takie jak Milicz, Jarocin, Strzelno. Po dojechaniu do Torunia skorzystamy z A1. Powrót i zakończenie naszej wyprawy planujemy na godzinę 20:00.

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 4 noclegi ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe, za dopłatą możliwy jest nocleg w pokoju jednoosobowym), grill party drugiej nocy, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.
Grupa będzie liczyć maksymalnie 15 motocykli.

 

Ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym.

Ubezpieczenie NNW 15 000 pln i

Kosztów Leczenia w tym Covid 20 000 euro,

Płatność możliwa jest w 3 ratach.
Koszt wyjazdu to:
- w przedsprzedaży do 31.12.23 - 2150 zł kierowca,

                                                                    1950 zł pasażer, 
- w przedsprzedaży do 31.03.24 - 2400 zł kierowca,
                                                                      2150 zł pasażer,
- regularna cena sprzedaży od 01.04.24 - 2650 zł kierowca,
                                                                                      2400 zł pasażer.

Za dopłatą dostępne są:
-pokoje jednoosobowe - 800 zł
-ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Podróży,
-rozszerzony pakiet ubezpieczenia turystycznego.

W przypadku płatności w ratach należy doliczyć kwotę 50 zł.

Raty płatne są:

1 - w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

2 - do 130 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

3 - do 65 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.

„Regulamin FREE TOUR: Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki. Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i doborze hoteli mając na uwadze zachowanie najwyższej jakości realizowanego wyjazdu.”
Saksońska i Czeska Szwajcaria 2024.jpg
bottom of page