top of page

Nagłówek 2

CZESKI FILM
8-12.05.2024

Zapraszamy Was na Free Tour, CZESKI FILM 8-12.05.2024.


Zaplanowaliśmy dla Was 5 dni przepięknych tras, oraz:
-Spacer w chmurach u podstawy Śnieżnika,
-Legendarne czeskie agrafki drogi nr 44
-Odrywanie Skalnego Miasta.
-Nocowanie w górskim kurorcie Zieleniec.
-Widoki parku Broumovsko.
-Przejazd OSem rajdu Dolnośląskiego - Spalona.

-Punkt widokowy Przełęcz Chełmska.
-Zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra.

-Punkt widokowy na Skałach.
-Wizyta na przełęczy Mala Upa.
-Nocne zwiedzanie Wrocławia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 4 noclegi ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe, za dopłatą możliwy jest nocleg w pokoju jednoosobowym), grill party drugiej nocy, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.

Ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym.

Ubezpieczenie NNW 15 000 pln i Kosztów Leczenia w tym Covid 20 000 euro poza granicami RP.

Dzień 1. To najdłuższy odcinek naszej wyprawy. Trasa Gdańsk - Zieleniec liczy 600 km. Po tak długim dniu rozgościmy się w hotelu z widokiem na stoki i basenowymi udogodnieniami. Wszystko by szybko zregenerować siły na kolejne dni naszego Touru.

Dzień 2. Wybierzemy się na legendarne czeskie agrafki drogi nr 44. Przejedziemy malowniczą trasą Javornik - Lądek Zdrój - Stare Mesto Pod Sneznikiem. Odwiedzimy punkt widokowy Ścieżka w Obłokach. Wracając do hotelu przejedziemy najbardziej legendarnym OS rajdu Dolnośląskiego - Spalone.
Wieczorem zapraszamy uczestników na nasze tradycyjne Grill Party. Po pokonaniu wymagających 300 km, zwyczajnie Wam się to należy!

spacer w chmurach
P8200024
P8200069
P8200043
P8200052

Dzień 3. Zwiedzimy malowniczą twierdzę Srebrna Góra. Będziemy napawać się winklami Gór Sowich, widokami Przełęczy Chełmskiej i Parku Krajobrazowego Sudety Wałbrzyskie. Zatrzymamy się także na punkcie widokowym Na Skale. Przejedziemy tego dnia 290 km.

Dzień 4. Rozpoczniemy od parku Broumovsko i odwiedzimy Skalne Miasto. Korzystając z górskich dróżek dotrzemy do Trutnov na obiad. Na Polską stronę wrócimy pokonując przełęcz Mala Upa. Dalej skierujemy się do stolicy Dolnego Śląska. Noc spędzimy na zwiedzaniu w hotelu umiejscowionym w sercu Wrocławskiej Starówki - Art Hotel, czyli idealnym punktem wypadowym by zwiedzić Wrocławskie puby. Pokonamy tego dnia 250 km.

Dzień 5. Trasa z Wrocławia do Gdańska liczyć będzie 450 km.
Ominiemy trasy szybkiego ruchu w pierwszej części wyjazdu jadąc przez miejscowości takie jak Milicz, Jarocin, Strzelno. Po dojechaniu do Torunia skorzystamy z A1. Powrót i zakończenie naszej wyprawy planujemy na godzinę 20:00.

 

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 4 noclegi ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe, za dopłatą możliwy jest nocleg w pokoju jednoosobowym), grill party drugiej nocy, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.
Grupa będzie liczyć maksymalnie 15 motocykli.

 

Ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym.

Ubezpieczenie NNW 15 000 pln i Kosztów Leczenia w tym Covid 20000 euro obowiązujące poza granicą RP.

Płatność możliwa jest w 3 ratach.
Koszt wyjazdu to:
- w przedsprzedaży do 30.11.23 - 2150 zł kierowca,

                                                                       1950 zł pasażer, 
- w przedsprzedaży do 29.02.24 - 2400 zł kierowca,
                                                                         2150 zł pasażer,
- regularna cena sprzedaży od 01.03.24 - 2650 zł kierowca,
                                                                                        2400 zł pasażer.

Za dopłatą dostępne są:
-pokoje jednoosobowe - 600 zł
-ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Podróży,
-rozszerzony pakiet ubezpieczenia turystycznego.

W przypadku płatności w ratach należy doliczyć kwotę 50 zł.

Raty płatne są:

1 - w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

2 - do 130 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

3 - do 65 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.

„Regulamin FREE TOUR: Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i doborze hoteli mając na uwadze zachowanie najwyższej jakości realizowanego wyjazdu.

bottom of page