top of page

KASZUBSKI WEEKEND
21-23.04.2023

Zapraszamy Cię na weekend do krainy rządzonej przez pradawnych Stolemów. Wyrusz ku nowej przygodzie i odkryj z nami Kaszuby. Przygotowaliśmy niezwykle trasy którymi sami podróżujemy przy naszych codziennych przejażdżkach.

Czekają na Ciebie malownicze jeziora, kaszubska wieś, tajemnicze zamki, tabaka, hotel o wysokim poziomie z strefą SPA i basenem, niepowtarzalne widoki Drogi Kaszubskiej i wiele innych perełek regionu.

W programie:

trasy Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego,

- Wiatrak w Ręboszewie,

- zwiedzanie Zamku w Malborku,

- trasy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego,

- Kamienne Kręgi,

- zwiedzanie zamku w Kwidzynie,

- wizyta w Muzeum Wsi Kaszubskiej,

- Stocznia Cesarska,

- punkty widokowe,

- zwiedzanie zamku w Łapalicach,

- Grill Party. 

Dzień 1.

Spotykamy się o godzinie 9:30 na parkingu pod Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre. Jest to najciekawsze muzeum w trójmieście, więc jeśli uda się Wam dotrzeć do Gdańska dzień wcześniej to gorąco polecamy odwiedzić je nim ruszymy w trasę. Podróż rozpoczniemy od wizyty w Stoczni Cesarskiej, ulubionym miejscu lokalnych motocyklistów do fotografowania motocykli na ciekawym tle. Ocenicie sami, czy słusznie.

Wschodnią granicą Kaszub stanowi Wisła. Przekroczymy ją by zwiedzić największy średniowieczny zamek w Europie, czyli Malbork. Kolejnym Krzyżackim przystankiem na trasie będzie Zamek w Kwidzynie. Dalej wrócimy już na kaszubskie kręte drogi i zatrzymamy się w Węsiorach przy Kamiennych Kręgach powstałych na początku naszej ery.

Dzień zakończymy kolacją integracyjną i beczką piwa.

Tego dnia pokonamy 230 km.

 

Dzień 2.

Jedną z piękniejszych motocyklowych tras w regionie jest droga nr 20. Oczywiście znajdzie się ona w naszym programie. Tak samo jak widowiskowa wieża w Przytarni, krajobrazy Parku Narodowego Bory Tucholskie i Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Odwiedzimy także Kaszubski Park Etnograficzny. 

Tego dnia pokonamy 250 km.

Dzień 3.

Opuszczając Resort w Kriston i odkryjemy boczne dróżki Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Wjedziemy pod Wiatrak w Ręboszewie i pojedziemy zobaczyć największą osobliwość Kaszub, czyli niedokończony Zamek Łapalice. Po krótkim lecz intensywnym dniu dotrzemy do Gdańska ok 14:00, by rozjechać się do domów.

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 2 noclegi ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe) w obiekcie o wysokim standardzie z basenem, grill party pierwszej nocy, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.

Grupa będzie liczyć maksymalnie 15 motocykli.

Płatność możliwa jest w 3 ratach.
Koszt wyjazdu to:
- w przedsprzedaży do 30.11.22 - .. zł kierowca,

                                                                      .. zł pasażer
- w przedsprzedaży do 30.01.23 - .. zł kierowca,

                                                                     .. zł pasażer,
- regularna cena sprzedaży od 01.02.23 - .. zł kierowca,

                                                                                      .. zł pasażer.

 

Za dopłatą dostępne są:
-pokój jednoosobowy - 400 zł
-ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Podróży,
-rozszerzony pakiet ubezpieczenia turystycznego.

W przypadku płatności w ratach należy doliczyć kwotę 50 zł.

Raty płatne są:

1 - w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

2 - do 130 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

3 - do 65 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.

„Regulamin FREE TOUR: Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i doborze hoteli mając na uwadze zachowanie najwyższej jakości realizowanego wyjazdu.

Kaszubski Weekend 2023.png
1 Europejskie Centrum Solidarności
1 Stocznia Cesarska
Zamek w Malborku 2
Zamek w Kwidzynie
Kamienne Kręgi Węsiory
Zamek w Malborku 1
wieża widokowa w Przytarni
Kaszubski Park Etnograficzny 2
rejs Ostrzyce
Kaszubski Park Etnograficzny 1
Kaszubski Park Etnograficzny 3
Kaszubski Park Etnograficzny 4
bottom of page