top of page

TENERYFA TRIP
12-19.11.2022

Zakończ sezon motocyklowy 8 dniową wizytą na Kanaryjskiej wyspie szczęścia - Teneryfie.

Czekają na Ciebie najpiękniejsze trasy Kanarów i gwarantowana pogoda z temperaturami dochodzącymi do 30'C. Przygotowaliśmy blisko 1000 km niezwykłej motocyklowej zabawy i wiele innych atrakcji.

Wyjazd realizowany jest w formule flay & ride.

Teneryfa to największa wyspa Kanarów. Panujący tam łagodny ciepły klimat i niesamowita różnorodność przyrody sprawiają że nazywana jest wyspą szczęścia. W zależności od regionu na wyspie panują odmienne warunki klimatyczne, co czyni ją najbardziej ciekawą z całego zespołu wysp. Na Teneryfie znajduje się także najwyższy szczyt Hiszpanii, wulkan Pico del Teide 3718 m.n.p.m. (wysokości od dna morza około 7500 metrów). Położone dookoła wulkanu trasy biegną na wysokości ponad 2000m.n.p.m.

Dzięki temu podróżując motocyklem wielokrotnie wzbijemy się ponad chmury, a widoki będą iście epickie. Na naszej trasie znajdują się także prawdziwie bajkowe góry Anaga. Ich niesamowicie kręte drogi zapierają dech w piersiach, a wrażenia z jazdy zostają z każdym na długo. Drogi na Teneryfie to asfalty gładkie jak szkło. Przy tak wysokiej jakości nawierzchni przyjemność z jazdy jest tym większa.

W trakcie tego wyjazdu nie zabraknie czasu i okazji na skorzystanie z czarnych plaż, basenów i lokalnych barów. 

Na zaplanowanych trasach sporo będzie odcinków samodzielnych, gdzie każdy będzie mógł nacieszyć się jazdą samodzielną i we własnym tempie. Wszystko po to by jazda sprawiła każdemu maksimum radości.

 

Podczas wyjazdu korzystamy z motocykli naszego kanaryjskiego partnera. Dzięki temu nie musisz się martwić jak Twój motocykl zniesie podróż przez Atlantyk. No i po powrocie do kraju nie tracisz sezonu czekając na powrót swojego rumaka.

 

W programie:

- rejs w poszukiwani delfinów na Atlantyku,

- wizyta w Zoo z orkami,

- trasy gór Anaga,

- wizyta w parku wodnym Lago Martianez,

- wieś Masca,

- przybrzeżny park Punta de Teno,

- zwiedzanie krajobrazu księżycowego Parku Narodowego del Teide,

- wizyta w Los Gigentes,

- punkty widokowe,

- wizyta u podnóża wulkanu Pico del Teide,

- impreza integracyjna. 

Dzień 1.

Przygodę rozpoczynamy od transferu z lotniska Tenerife Sur do miejscowości Puerto de la Cruz. Miasto położone jest na północnym wybrzeżu, gdzie koncentruje się życie lokalsów. Z premedytacją wybraliśmy lokalizację z dala od turystycznego skupiska kurortów znajdującego się na południu wyspy. Dzięki temu będziemy mogli skorzystać z typowo lokalnych restauracji, barów i poznać prawdziwe smaki Kanarów.

Po zakwaterowaniu w **** hotelu i odpoczynku w strefie z basenami na uczestników wyjazdu czeka kolacja integracyjna. Świetne jedzenie, genialne wino i bardzo długa noc by lepiej się poznać.

Dzień 2.

Po intensywnym wieczorze nie planujemy tego dnia jazdy. Udamy się za to na rejs po Atlantyku. Podczas rejsu wypatrywać będziemy delfiny w ich naturalnym środowisku. Po powrocie z rejsu resztę leniwego dnia spędzimy w niezwykłym parku wodnym Lago Martianez.

Dzień 3.

Zaczynamy od transferu do wypożyczalni motocykli. Po odebraniu maszyn ruszymy w stronę Paradores Cañadas del Teide gdzie czekają nas widoki krajobrazu księżycowego. Następnie zjedziemy na południową stronę wyspy i ruszymy najbardziej krętą drogą na Teneryfie, tj. trasą TF-28. Do Puerto de la Cruz dotrzemy po przejechaniu 230 km.

Dzień 4.

Tego dnia wyruszamy w bajkowe góry Anaga. Trasy będą wić się górskimi zboczami o zapierających dech widokach. Dotrzemy do historycznej stolice regionu Chamorga, odwiedzimy bajkowe miasteczka takie jak Chinamada i Afur. Zatrzymamy się też przy ubóstwianej przez serferów Playa de Benijo.

Tego dnia pokonamy 225 km.

Dzień 5.

Początek dnia to wizyta w Laro Park gdzie zobaczymy orki i wiele innych gatunków zwierząt. Po wizycie w zoo ruszymy do podnóży wulkanu Pico del Teide. Drogi będą wiodły na wysokość 2000 m.n.p.m., a nasze motocykle zabiorą nas ponad poziom chmur. Ilość punktów widokowych sprawi że na Waszych kartach pamięci może brakować miejsca do zapisu kolejnych epickich zdjęć. Ale oprócz wulkanu zjedziemy także do Los Gigantes by podziwiać klify o ponad 600 metrach wysokości. Tego dnia przejedziemy 160 km.

Dzień 6.

Udamy się do parku Punta de Teno. Znajduje się tam najdalej wysunięty na zachód punkt wyspy i latarnia morska. To miejsce to również kapitalny punkt widokowy na klify Los Gigantos. Nie zabraknie tu również chwili na oceaniczną kąpiel. Kolejnym punktem na trasie będzie jedna z najczęściej odwiedzanych wsi górskich Masca. Jest to miejsce o niezwykłych krajobrazach. W stronę hotelu ruszymy lasami składającymi się z sosny kanaryjskiej. Przejedziemy tego dnia 180 km. 

Dzień 7.

Ostatni dzień z motocyklami przeznaczony będzie w głównej mierze na indywidualną jazdę u podnóża wulkanu Pico del Teide. Na koniec tej wspaniałej przygody każdy będzie miał możliwość pokonania 200 krętych bardzo widokowych kilometrów. Po zdaniu motocykli czeka nas transfer do hotelu i podsumowanie wyjazdu przy wieczornym kieliszku wina.

Dzień 8.

Ostatni dzień wyprawy to transfer na lotnisko Tenerife Sur który kończy naszą wspólną wyprawę. 

Podczas Teneryfa Trip oferujemy Ci do wyboru wynajem motocykla z 2 grup cenowych. W zależności od wyboru motocykla cena imprezy różni się. Ilość dostępnych modeli jest ograniczona. 

MOTOCYKLE Z GRUPY 1:

Honda NC750x - 2 sztuki,

Honda NC700 - 1 sztuka,

Kawasaki Versys 650 - 1 sztuka,

BMW F800R - 2 sztuki,

BMW F700GS - 2 sztuki,

BMW F650S 1 sztuka.

MOTOCYKLE Z GRUPY 2:

Ducati Multistrada 950 - 1 sztuka,

Honda Africa Twin - 1 sztuka,

Triumph Trident - 1 sztuka,

BMW R1200R - 1 sztuka.

Decydując się na naszą wyprawę gwarantujemy Ci w cenie 7 noclegów ze śniadaniami (pokoje 2 osobowe) w hotelu**** o wysokim standardzie z basenem, imprezę integracyjną pierwszej nocy, wynajem motocykla na 5 dni, zwiedzanie powyższych atrakcji, przewodnika na zaplanowanych trasach.

Ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym.

Ubezpieczenie NNW 15 000 pln i

Kosztów Leczenia w tym Covid 20 000 euro.

Podana cena nie obejmuje biletów lotniczych.

Grupa będzie liczyć maksymalnie 12 motocykli.

Płatność możliwa jest w 3 ratach.
Koszt wyjazdu to:
- w przedsprzedaży do 30.06.22:

>wybierając motocykl z grupy 1; 2100 euro kierowca,

>wybierając motocykl z grupy 2; 2330 euro kierowca, 

                                                                    1100 euro pasażer,
- w przedsprzedaży do 30.09.22 :

>wybierając motocykl z grupy 1;  2250 euro kierowca,

>wybierając motocykl z grupy 2; 2480 euro kierowca,

                                                                    1250 euro pasażer,
- regularna cena sprzedaży od 01.10.22:

>wybierając motocykl z grupy 1; 2500 euro kierowca,

>wybierając motocykl z grupy 2; 2730 euro kierowca,   

                                                                    1500 euro pasażer.

 

Za dopłatą dostępne są:
-pokój jednoosobowy - 350 euro
-ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Podróży,
-rozszerzony pakiet ubezpieczenia turystycznego.

W przypadku płatności w ratach należy doliczyć kwotę 50 zł.

Raty płatne są:

1 - w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

2 - do 130 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

3 - do 65 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Firma ,,Filip Kozioł Free Mind (nip: 9281855317) jest właścicielem marki MotoTrek pl i posiada uprawnienia i dokumenty wymagane do prowadzenia działalności turystycznej w oparciu o ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24.11.2017 r. (Dz.U.2017.2361 z dnia 2017.12.18), w tym zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) wpis pod numerem ewidencyjnym: 28327, numer wpisu o rejestru: 793.

„Regulamin FREE TOUR: Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki. Każdy uczestnik wycieczki ponosi odpowiedzialność za wypożyczony mu motocykl zgodnie z umową wypożyczenia zawartą z wypożyczalnią motocykli.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki.
Moto Trek - Filip Kozioł Free Mind zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i doborze hoteli mając na uwadze zachowanie najwyższej jakości realizowanego wyjazdu.

aerial-view-with-puerto-de-la-cruz-in-background-teide-volca_Puerto-de-la-Cruz-shutterstoc
Puerto de la cruz 1
Puerto de la cruz 2
hotel 1
hotel 4
hotel 3
hotel 2
Loro-Parque
Mount-Teide-road-Tenerife
20181009_131028
pico
20181009_165327
12-mount-teide-tenerife-best-drives-car-routes-map-1
Pico_del_Teide_02(js)
Los gigantos
13
20181010_082845
20181005_164941
20181009_105431
20181009_105351
4
Teneryfa belka 1.jpg
bottom of page